Geg 8, 2013 - Knyga    No Comments

Paulo Coelho “Demonas ir panelė Prym”

Demonas ir panelė PrymTai paskutinioji Paulo Coelho trilogijos dalis, kuri galiausiai atskleidžia, kodėl iš pirmo žvilgsnio trys visiškai skirtingos knygos autoriaus nuomonė vertos trilogijos vardo. Tai galbūt įdomiausia trilogijos: O septintą dieną… knyga. Čia rutuliojasi gana įdomi istorija apie mažą nykstantį kaimelį, kurio likimas atsiduria panelės Prym rankose ir svetimšalį (Demoną), kuris atvykdamas sudrumsčia vietinių kaimo žmonių gyvenimą.

Istorija kupina sąžinės išbandymų, apsisprendimų, kas yra tinkami poelgiai, o kas nedora. Ganėtinai įdomu sekti siužetą, kaip masto ir elgiasi pagrindinė herojė, kaimo viešbučio padavėja bei visas kaimas svetimšaliui suteikus galimybę praturtėti ir išgelbėti mirštantį kaimą. Viskas ko jis prašo – padaryti nuodėme nužudant žmogų.

Visose anksčiau skaitytose šios trilogijos knygose “Prie Piedros upės – ten aš sėdėjau verkdama”, “Veronika ryžtasi mirti” ir “Demonas ir panelė Prym” istorijos trukdavo tik savaitę. Būtent šiuo vieninteliu panašumu trys knygos susietos tarpusavyje ir gali būti teisėtai vadinamos trilogija.

Išleista: 2005 m. (244 psl.) | Žanras: romanas | Įvertinimas: 5/5

 

Komentavimas išjungtas.