Geg 19, 2014 - Knyga    No Comments

Fannie Flagg “Nekantrauju patekti į dangų”

nekantrauju patekti į dangųNuotaikinga ganėtinai nemažos apimties knyga su šiek tiek neįprasta siužeto linija. Kulminacija (jei taip galima pavadinti) arba tiesiog įdomiausia kūrinio dalis – knygos viduryje. Skaitant paskutiniuosius puslapius atskleidžiamos visos istorijos metu aprašytos paslaptys, tačiau knygos pabaiga vis tiek nesukelia susižavėjimo ir neskatina skaityti iki paskutinės eilutės.

Knygos apimti tikriausiai lėmė labai daug skirtingų žmonių istorijų, kurios visos vienaip ar kitaip susijusios su pagrindine veikėja aštuoniasdešimtmete Elna Šimfisli. Tačiau pačios istorijos nėra niekuo ypatingos. Kartais kūrinio veikėjų vardai maišosi tarpusavyje (nelietuviški vardai tikriausiai sunkiau įsimena) ir pati knyga nėra tokia, kuri paliktų didelį susižavėjimą. Skaitosi lengvai, nemažai šmaikščių situacijų, bet daugiau nieko, kas priverstų visą rytą praleisti su šia knyga.

Visa istorija labai nenustebins ir nepriblokš. Pasakojama apie garbingo amžiaus moteriškės „nuotykius” ligoninėje. Ją visi labai mylėjo, nes visiems padėdavo, patardavo… todėl ištikus nelaimei, jaudinosi visi jos giminės, pažįstami, draugai ir artimieji.

Išleista: 2008 m. (376 psl.) | Žanras: romanas | Įvertinimas: 3/5

 

Komentavimas išjungtas.