Gru 27, 2012 - Knyga    No Comments

Edmundas Malūkas „Juodieji želmenys”

Juodieji zelmenysGanėtinai didelės apimties lietuvių rašytojo kūrinys, kuris atskleis juodžiausias Lietuvos sekso biznio gelmes. Jaunučių merginų grobimas apsvaiginant jas narkotikais, žiaurios orgijos, prostitucijos tinklas… tai viskas, į ką pasinėrė pagrindinis knygos veikėjas Mantas.

Jaunas kaunietis Mantas neturėdamas padorios šeimos, augo gatvėse, todėl įsitraukia į prostitucijos verslą ir ne savo noru klimpsta vis gilyn, taip kildamas šio verslo karjeros laiptais. Pradėjęs savo karjerą nuo paprasto merginų verbuotojo susipažįsta su Astra, kuri tampa dar viena jo auka ir kartu gyvenimo meile…

Visas kūrinys iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti itin žiaurus, tačiau sekso, žudynių scenos nėra detaliai aprašomos, todėl neturėtų šokiruoti ir jautrių skaitytojų. Tai vis dėlto romanas apie Manto ir Astros meilę. Knygoje galima rasti nemažai filosofinių apmąstymų apie Dievą ir šetoną. Kaip žmonėse, kurie prarado tikėjimą ir paklusta tik kūniškiems poreikiams, pradeda želti juodieji želmenys ir juos užvaldo  šetonas.

Išleista: 2007 m. (478 psl.) | Žanras: romanas | Įvertinimas: 4/5

 

Komentavimas išjungtas.